پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

wfn_ads

نیازمندی

فروش ماشین 405 مدل 98 بدون رنگ 09353000000

به یک منشی جهت کار در شرکت نیازمندیم

به چند نفر خدمه برای کار در رستوران نیازمنیدم 09353000000

استخدامی شرکت آب تهران بزرگ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

به یک استاد کار نیازمنیدم 09353000000

به یک کارگر ساده نیازمندیم
09353000000

پولادگر: در صورت اراده IOC و ژاپن، المپیک توکیو برگزار خواهد شد/ کشتی و تکواندو هیچ اختلافی ندارند

سیدمحمد پولادگر در مورد رونمایی از اپلیکیشن تخصصی تکواندو اظهار داشت: این ذهنیت را داشتیم تا پیش از شیوع ویروس کرونا با راه‌اندازی اپلیکیشن، ارائه خدمات به جامعه تکواندو را سهل و سریع کنیم و شرایطی که با شیوع ویروس کرونا پیش آمد به این طرح ما سرعت بخشید. خدا را شکر روز گذشته این اپلیکیشن رونمایی شد. اپلیکیشن تخصصی تکواندو صرفاً در جهت سرعت، کیفیت و ارائه خدمات  به جامعه بزرگ تکواندو‌ خواهد بود. 

وی تصریح کرد: قطعاً در شروع کار این اپلیکیشن در حد کمال نیست و به قول دوستان، طرح به بلوغ نرسیده است. از همه عزیزان و کاربران درخواست داریم اگر نقصان و ضعفی وجود دارد آن را منتقل کنند تا بتوانیم آنها را برطرف کنیم. با توجه به نیاز جامعه تکواندو امیدواریم تمام نواقص این اپلیکیشن برطرف و بتواند به جامعه بزرگ تکواندو کمک کند.

رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص درآمدزایی از طریق این اپلیکیشن عنوان کرد: قطعا در دراز مدت یک بخشی از کارکرد این اپلیکیشن این موضوع خواهد بود تا بتواند در بخش مالی به ما کمک کند، اما حقیقتا اولین هدف ما خدمات و سرویس‌دهی مناسب به جامعه تکواندو است و بحث درآمدزایی در این مرحله اصلا وجود ندارد. 

پولادگر در خصوص نامه کمیته بین‌المللی المپیک در خصوص برگزاری قطعی المپیک توکیو و احتمال وقوع چنین اتفاقی گفت: اگر اراده IOC و کشور میزبان بر برگزاری المپیک باشد، شاید آسان‌ترین مسابقه با توجه به شیوع ویروس کرونا، برگزاری المپیک باشد. در برگزاری مسابقات جهانی و قاره‌ای رشته‌ها امکان جمع کردن و محصور کردن تمام کشورها در یک مکان جود ندارد و فقط در رویداد المپیک چنین اتفاقی ممکن است.

وی ادامه داد: به لحاظ مسائل امنیتی نیز این پیش‌بینی در خصوص برگزاری مسابقات شده است و یک دهکده‌ای طراحی و تمامی ورود و خرج‌ها کنترل شده است. اگر اراده بر برگزاری المپیک باشد می‌توانند رویداد المپیک را برگزار کنند و ظواهر امر با وجود حرف و حدیث‌های گذشته در عدم برگزار مسابقات، در حال حاضر دلالت بر برگزاری مسابقات دارد.

رئیس فدراسیون تکواندو بیان کرد: اخبار و مصاحبه‌های یک ماهه اخیر از IOC و کشور میزبان نیز کاملا مثبت و دلالت بر برگزاری مسابقات دارد و امیدوارم این اتفاق بیفتد تا زحمات کشورها، ورزشکاران و مربیان به هدر نرود. هرچند که المپیک ۲۰۲۲ جوانان لغو شد اما امیدوارم المپیک توکیو برگزار شود. اگر این موضوع نیز به صورت قطعی اعلام شود تدابیر لازم برای شروع اردوها انجام خواهد شد. 

پولادگر در خصوص احتمال برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان گفت: حدود یک ماه پیش از همه کشورها در خصوص برگزاری این مسابقات نظرسنجی شد. فکر می‌کنم این نظرخواهی مقدمه‌ای بر برگزاری، تاخیر یا لغو این مسابقات بود. آنچه که مسلم است در روزهای گذشته یکی از مسئولان ورزشی با وجود ویزای بلغارستان اجازه ورود به این کشور را دریافت نکرد.

وی افزود:کشورهای اروپایی در حال حاضر سخت‌گیری زیادی روی ورود و خروج دارند و نمی‌دانم بلغارستان چگونه می‌خواهد مسابقاتی در این سطح را حتی با وجود احتمال عدم حضور ۵۰ درصد کشورها میزبانی کند. حتی در صورت عدم حضور ۵۰ درصد کشورها در این مسابقات، باز شاهد حضور ۶۰ کشور در مسابقات خواهیم بود. هنوز به طور قطعی در خصوص برگزاری این مسابقات نیز صحبت نشده است.

رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص حواشی انتخابات کمیسیون ورزشکاران و کشیده شدن اختلافات به جامعه کشتی و تکواندو در فضای مجازی تاکید کرد: انتخابات برگزار شده است و کسانی که مجاز به حضور در انتخابات بودند رای دادند. در حال حاضر صلاح نیست کسی وارد این حاشیه‌ها شود. کمیسیون ورزشکاران یکی از مهمترین کمیسیون‌ها در کمیته ملی المپیک است و برای IOC نیز از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است.

پولادگر در پایان به تسنیم گفت: همه قهرمانان حاضر در این کمیسیون باید خود را نماینده تمام ورزشکاران بدانند و دیگر بحث رشته مطرح نیست. ما هیچ وقت در این موضوع ورود نکردیم و تک‌تک این قهرمانان از هر رشته‌ای نماینده‌ای جامعه ورزشکاران کشور هستند. اختلافات نیز مجازی است و مطمئن باشید در حقیقت هیچ اختلافی بین کشتی و تکواندو وجود ندارد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه تحلیلی خبری تعاون

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور