پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

wfn_ads

نیازمندی

فروش ماشین 405 مدل 98 بدون رنگ 09353000000

به یک منشی جهت کار در شرکت نیازمندیم

به چند نفر خدمه برای کار در رستوران نیازمنیدم 09353000000

استخدامی شرکت آب تهران بزرگ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

به یک استاد کار نیازمنیدم 09353000000

به یک کارگر ساده نیازمندیم
09353000000

ماجرای بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی پرسپولیس چیست؟/ محرومیت سر‌خ‌ها در گرو نامه وکیل بودیمیر

با پایان مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر، بازار شایعات در خصوص بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه پرسپولیس داغ شده، اما ماجرا از چه قرار است؟

طبق رأی صادره از سوی اتاق حل اختلاف فیفا که اوایل دی‌ماه سال جاری به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شد، این باشگاه برای پرداخت مطالبات 475 هزار یورویی به‌علاوه 5 درصد سود سالیانه ماریو بودیمیر، تنها 45 روز (تا تاریخ 12 بهمن‌ماه) فرصت داشت و در صورت عدم پرداخت این مبلغ، نه به صورت اتوماتیک‌، بلکه پس از اعلام داوور رادیچ، وکیل ماریو بودیمیر به فیفا، باشگاه پرسپولیس از سه پنجره نقل‌و‌انتقالاتی محروم خواهد شد.

با وجود عدم پرداخت مطالبات بودیمیر از سوی باشگاه پرسپولیس، اعمال محرومیت نقل‌و‌انتقالاتی از سوی فیفا بستگی به نامه وکیل بودیمیر به کمیته انضباطی فیفا دارد. جایی که وکیل مهاجم کروات سابق پرسپولیس باید در نامه‌ای به فیفا عدم پایبندی باشگاه پرسپولیس به رأی صادره از سوی این نهاد را اعلام کند. اتفاقی که هنوز از سوی وکیل بودیمیر رخ نداده و به همین دلیل فعلاً پنجره نقل‌و‌انتقالاتی پرسپولیس بسته نشده است.

از طرفی طبق شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس در صحبت‌هایی با وکیل ماریو بودیمیر از او درخواست کرده ارسال نامه به فیفا را چند روز به تأخیر بیندازد تا این باشگاه بتواند در روزهای آینده مطالبات موکل او را به طور کامل پرداخت کند. اتفاقی که گفته می‌شود با موافقت وکیل مهاجم کروات سابق پرسپولیس همراه شده است. در این شرایط باید دید مدیران باشگاه پرسپولیس چه زمانی موفق به پرداخت مطالبات حدود 500 هزار یورویی بودیمیر خواهند شد.

داوور رادیچ، وکیل بودیمیر در همین زمینه امروز به تسنیم گفته بود: «هنوز خبری از بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی پرسپولیس نیست و فعلاً حکمی در این زمینه صادر نشده است».

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه تحلیلی خبری تعاون

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور