گزارش

پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

wfn_ads

نیازمندی

فروش ماشین 405 مدل 98 بدون رنگ 09353000000

به یک منشی جهت کار در شرکت نیازمندیم

به چند نفر خدمه برای کار در رستوران نیازمنیدم 09353000000

استخدامی شرکت آب تهران بزرگ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

به یک استاد کار نیازمنیدم 09353000000

به یک کارگر ساده نیازمندیم
09353000000

زنگنه: کشورهای استکباری عمدا و با برنامه هواپیماهای کوچک را در برجام به ایران‌ دادند

تورج دهقانی زنگنه مبنی بر این‌که سازمان هواپیمایی کشوری چه برنامه‌ای برای ایرلاین‌ ملی برای برون‌رفت از مشکلات موجود دارد، اظهار کرد: در دولت در حال پیگیری تخصیص 1000 میلیارد تومان برای بازنشستگان ایران ایر هستیم.

وی با بیان این‌که  وزیر راه و شهرسازی تمام قد پیگیر حل مشکلات ایران ایر است، افزود: همان وقتی در ایران ایر بودیم اعلام کردم که کمک به ایران ایر نیازمند عزم ملی دارد یعنی با دو وزارتخانه نمی‌توانیم مشکل هما را حل کند.

وی ادامه داد: برای حل مشکل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باید کل حاکمیت تصمیم‌گیری کند و تصمیم درستی برای ایران‌ایر بگیرند تا از این وضعیت بیرون بیاید.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: در زمان برجام، حرکتی ایجاد شد و خون تازه‌ای به ایران ایر آمد ولی متاسفانه دوام نداشت. کشورهای استکباری هم به جای این‌که هواپیماهای بزرگ را تحویل ایران‌ایر بدهند هواپیماهای کوچک را تحویل دادند.

زنگنه در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر این‌که این کار برنامه‌ریزی شده بوده است، افزود:‌ بعید می‌دانم آنها غیربرنامه‌ای کاری را انجام داده باشند، مطمئنم برنامه‌ریزی داشته اند. چگونه بوده که مجوز اوفک را برای هواپیماهای ATR دریافت کردند، همین کار را برای هواپیمای ایرباس 230 و 321 انجام می‌دادند.

زنگنه با بیان این‌که هما توانمندی‌های بالقوه زیادی دارد که باید آنها را بالفعل کنیم، اضافه کرد:‌ همه مشکلات پول نیست و پول عامل موثر است ولی عامل اصلی نیست. باید از ظرفیت‌های هما استفاده کنیم.

* ایران ایر یک شرکت هواپیمایی عیال‌وار است

وی در پاسخ به پرسش دیگر تسنیم که آیا برای در دوره حضور شما در ایران ایر برای پرداخت حقوق املاکی را فروختید، گفت: خیر. قطعا در شرایط کنونی به ایران فشار می‌اید. ایران ایر یک شرکت هواپیمایی عیال‌وار است که حدود 13 هزار نفر در صندوق بازنشستگی دارد. اینها مشکل معیشتی دارند. طبق قانون صندوق بازنشستگی باید حقوق پرسنل را تامین کند و کسری آنرا هما بدهد اما الان هما همه هزینه صندوق را به دوش می کشد.

زنگنه با تاکید براین‌که این وضعیت فشار مضاعفی را به هما وارد کرده است، تاکید کرد:‌برای این‌که بخواهیم هما را به جریان سودده تبدیل کنیم حداقل باید 40 تا 50 فروند هواپیمای آماده داشته باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبر

آخرین خبر

آخرین خبر

پایگاه تحلیلی خبری تعاون

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور